+38 044 599 09 79

Павло Пластовець

Chief Innovation Officer компанії Deloitte (Київ)

Павло Пластовець – провідний експерт з інновацій, дизайн-мислення, філософії Lean та гнучких методологій роботи команд. Керівник з питань інновацій компанії Deloitte Ukraine та лідер команди Deloitte Garage, яка спеціалізується на побудові інноваційних команд.

Павло уже п’ять років практикує корпоративні інновації, системно експериментуючи з командами та створюючи корпоративну культуру, максимально розкриває природний креативний потенціал людей та вирішує складні стратегічні завдання бізнесу.

Випускник першої програми навчання українського філіалу Університету сингулярності, спікер та автор багатьох статей на тему інновацій та дизайн-мислення. 

Павло працював старшим менеджером у відділі аудиту компанії Deloitte Ukraine протягом десяти років, спеціалізувався на перевірці фінансів найбільших компаній в Україні. Експерт з міжнародних стандартів фінансової звітності та аудиту. 

Почесний член Асоціації дипломованих та сертифікованих бухгалтерів (FCCA) і своїм прикладом доводить, що трансформація бізнесу починається з трансформації людей.