+38 044 599 09 79

Юрій Салан

керівник з клієнтського сервісу мережі медлабораторій «Сінево» (Київ)

20 років досвіду щодо напрямів Customer Service, CEM, CRM. У «Сінево» відповідає за розвиток системи керування клієнтським досвідом, за сервіс-дизайн-проекти, процеси дистанційного обслуговування клієнтів.

Розробив систему клієнт-центричних метрик для семи головних точок взаємодії, організував комітет для регулярного контролю клієнтських показників на рівні топ-менеджменту, впровадив оцінювання задоволеності обслуговуванням у лабораторних пунктах через автоматичне опитування кожного клієнта після візиту.

Раніше обіймав посаду Customer Experience Head у «Нова Пошта», Vodafone, Viasat. Впроваджував і розвивав систему керування клієнтським досвідом на базі NPS у Synevo, «Нова Пошта», Vodafone, Home Credit Bank Kazakhstan. Керував підрозділами обслуговування та CRM у Nestle, Viasat, PEOPLEnet.

Запускав програми лояльності у B2B- і B2C-сегментах, зокрема програму лояльності для продавців IT-техніки Samsung та бонусну програму лояльності для prepaid-користувачів мобільного зв’язку UMC.

Сьогодні «Сінево» серед лідерів за NPS не лише на рівні компаній групи Medicover, але й у порівнянні з найбільшими клієнтоорієнтованими компаніями України.


«CX у медичній лабораторії: де клієнтський «біль» межує з реальним?»

  1. Клієнтський досвід у «Сінево»: страх, необхідність, реальність.
  2. NPS у медичних послугах.
  3. Кейси клієнтського досвіду.
  4. «Гра» у «Сінево»: залучення аудиторії молодих мам.