+38 044 599 09 79

Косіма Черчиль

Global CRM Manager програми Care by Volvo (Стокгольм)

Косіма Черчиль – провідний європейський практик в сфері побудови довгострокових відносин. Вона приєдналася до Volvo минулого року як глобальний менеджер з управління CRM для служби підписки Volvo. На своїй позиції Косіма займається управлінням стратегією для розвитку і підтримки довгострокових відносин з клієнтами в програмі Care by Volvo.

До того, як приєднатися до Volvo, професійний досвід Косіми був спрямований в ігрову індустрію, де вона керувала стратегією CRM та комунікацій для популярних ігор, включаючи Candy Crush Saga та Star Stable.


«Care by Volvo – від побудови автомобілів до побудови відносин»

Автомобільна промисловість й очікування клієнтів щодо мобільності швидко змінюються. Зараз Volvo Cars впроваджує декілька ініціатив з перетворення Volvo з автомобільної компанії на постачальника послуг мобільності, що має прямий зв’язок зі своїми клієнтами. Програма Care by Volvo дає можливість підписатися на автомобіль – це нова бізнес-модель з новим способом налагодження стосунків із клієнтами. У Care by Volvo лояльність – не окрема функція чи відділ, а невід’ємна частина всього клієнтського досвіду, відправною точкою якого є знайомство з клієнтами.